Zaproszenie na spotkanie z cyklu Sarkoregiony – Chorzów 28.06.2014r.

W dniu 28.06.2014 o godzinie 15:00 w Chorzowie w NZOZ Centrum Medycznym Św. Pawła. przy ul. Pawła 11 odbędzie się spotkanie z Panią Doktor Krystyną Klein, która poleciła nam książkę „Nieznana medycyna” autorstwa Juli Schopick. Zapowiedź książki znajduje się na forum, w dziale Leczenie – Leczenie alternatywne Naltrexon. Na spotkaniu będzie również Pani, która jest pielęgniarką, a która zaczęła stosować tę metodę leczenia na sobie.

Po spotkaniu z lekarzem zapraszamy wszystkich na rozmowy przy kawie, gdzie jak zwykle będziemy mogli podzielić się naszymi doświadczeniami na temat sarkoidozy, oraz opowiemy o wrażeniach po Konferencji i Zjeździe w Lublinie…

Wszystkich chętnych prosimy o bezwzględne zgłoszenie swojego udziału, gdyż spotkanie jest organizowane w przychodni, która w sobotę jest nieczynna i trzeba przygotować miejsca.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Spotykamy się o godz. 14:50 przed przychodnią na ul. Pawła 11 skąd razem przejdziemy w ustalone miejsce.

Przychodnia nie znajduje się w centrum w związku z czym osoby nie zmotoryzowane, które chciałyby zabrać się samochodami z centrum Chorzowa na miejsce spotkania prosimy o zgłaszanie się do Danusi a postaramy się zapewnić transport.

W razie jakichkolwiek pytań, kontakt, również telefoniczny znajdziecie na forum

Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie.

ZAPRASZAMY I DO ZOBACZENIA