Ogłoszenie – Zjazd w Kazimierzu Dolnym

SARKOPRZYJACIELE,
zostaliśmy zmuszeni do zmodyfikowania naszego XII Ogólnopolskiego Zjazdu Sarkopacjentów.

Zapowiadaliśmy, że spędzimy czas w obiekcie „Spichlerz” w Kazimierzu Dolnym. Niestety straciliśmy kontakt z hotelem, który jak się okazało wyłączył nawet swoją stronę internetową. W związku z powyższym znaleźliśmy się w sytuacji, w której trzeba było zorganizować inny nocleg w bardzo zbliżonej cenie, co nie było wcale takie proste. Na szczęście naszą grupę przyjmie Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą – http://domdziennikarza.com.

Niestety zmiana miejsca zakwaterowania będzie się wiązała z drobnym wzrostem kosztów naszego Zjazdu. Koszt pobytu za jedną dobę wynosić będzie teraz nie 80 zł a 90 zł, więc w związku z powyższym proszę o dopłacenie 10 zł za każdą dobę noclegu w terminie do 17.04.2018. Stowarzyszenie pokryje jedną dobę w wysokości 90 zł dla każdego członka Stowarzyszenia.

Wpłaty prosimy kierować na konto Stowarzyszenia w tytule: imię i nazwisko, nick z forum, ilość osób i dopisek „dopłata Kazimierz 2018”.

Chętnych na wyjazd zapraszam do zgłaszania swojego udziału w terminie do 27.04.2018. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc noclegowych. Serdecznie zapraszam i do zobaczenia.

AMELIA